Kalkulace | Objednávky
call602 325 019

POSKYTUJEME

- AUTOBUSOVÁ DOPRAVA PRO KAŽDÉHO -

název služby

Bezpečně a výhodně dopravíme vaše zákazníky na letní i zimní dovolenou do Chorvatska, Itálie, Španělska či jiných evropských zemí.

název služby

Hledáte autobusovou dopravu pro přepravu osob na veletrh v Česku nebo zahraničí? Nechte si od nás zpracovat cenovou nabídku.

název služby

Pro školky, základní, střední i vysoké školy jezdíme už přes 25 let. Svěřte bezpečí dětí i svých zaměstnanců zkušeným řidičům.

název služby

Plánujete školní výlet s dětmi do ZOO a ještě nemáte zajištěnou jejich dopravu? Kontaktujte nás, nabídku připravíme obratem.

název služby

Potřebujete přepravit z letiště nebo hotelu větší počet osob na kongres či jinou důležitou akci? Obraťte se na nás ještě dnes.

název služby

Chcete ulehčit svým hostům starosti spojené s dopravou na obřad a svatební hostinu? Pronajměte si od nás autobus s řidičem.

název služby

Zajistíme pro vás přepravu většího množství osob na jakékoli letiště v Česku, ale i zahraničí. Kontaktujte nás s vašimi požadavky.

název služby

Ať už potřebujete své klienty přepravit z hotelu či penzionu do divadla, na veletrh, event, nebo třeba do jiného hotelu, postaráme se o to.

název služby

Ať už se rozhodnete využít naše autobusy pro přepravu kohokoli a kamkoli, rádi se tohoto úkolu ujmeme. Garantujeme maximální spokojenost.

Rychlé kontakty

- TĚŠÍME SE NA VÁS -

Kontaktní osoba

Milan Peterka

Zobrazit kompletní kontaktní údaje.